En çok kullanılan wordpress temaları hangileridir ?

En çok kullanılan wordpress temaları hangileridir ?

En çok kullanılan wordpress temaları; Tema, sitenizin içeriğinin görüntülenmesini belirleyen bir dosya niteliği taşımaktadır.Tema olmadan site bir hiçtir. Tema sitenin ana taşlarından biridir. Tema ararken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Daha önce kullanmış olan kişilerin yorumlarını ve puanlarını dikkate alarak üstüne düşünmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Sitenin bütünlüğü için sık sık güncelleme yapan temalar tercih etmek sizin yararınızadır. Bu temalar sayesinde birçok rakibinizin önüne geçebileceksiniz. Peki kullanıcılar tarafından en çok kullanılan wordpress temaları nelerdir?

AVADA

Avada 28 farklı demo seçeneği ile birçok kullanıcın ilk tercihi olmaktadır. Tek bir tuşla demo kurulumu yapması, 0 e ticaret uyumluluğu, inanılmaz gelişmiş ana admin paneli, sınırsız renk seçeneği, dil ve çeviri desteği, SEO uyumluluğu ve sosyal medya paylaşım desteği gibi özellikleriyle satış rekorları kırmaktadır.

SYDNEY

İş dünyasının daha çok tercih ettiği, serbest çalışanlar, acenteler ve şirketlerin göz bebeği olan sydney, profesyonel görünüm amacıyla bir sürü hizmet sunmaktadır. Mobil uyumluluk, sosyal simge entegrasyonu ve çeviri yetenekleri gibi ek özellikleri birçok kişinin wordpress tema tercihi olmasına nedendir.

FLASH

Çalışmaları vurgulamak için blog, işletme web sitesi, portföy sitesi oluşturmaktadır. Yeni başlayan veya deneyimli ayırt etmeksizin herkese yardımı dokunmaktadır. Sitenizi oldukça çabuk çalıştırması sizin yararınıza olacaktır.

SHOPERA

Modern tarzı ve duyarlılığı ürünlerinizi sergilerken ve satış yaparken size oldukça yararı dokunacaktır. Yeni başlayanlar için harika bir başlangıç temasıdır.

LLORİS ONE LİTE

Modern ve şık bir web sitesi oluşturmak isteyenler için idealdir. Ara sayfada tam ekran görüntüye yer vermesi birçok kullanıcının beğenisini toplamaktadır. Az çaba ve yatırımla oldukça güzel bir site oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

SPACIOUS

İşletmeler, ajanslar, serbest çalışanlar ve diğer herkesin profesyonel bir görüntü elde etmek amacıyla kullandığı bu tema size temiz ve minimalist bir düzen sağlamaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir